פעילויות לעובדים בערב גיבוש, רעיונות מחוץ לקופסא!

פעילויות לעובדים בערב גיבוש

להגיע בכל יום ויום אל מקום העבודה יכול להיות דבר הרבה יותר מהנה ואפילו דבר שמצפים לו, במידה ויש את המקום הזה שבו העובדים יכולים להרגיש בנוח ולסמוך גם על יתר העובדים כי יוכלו לסייע במשימות בצורה של עבודת צוות יעילה. איך מגיעים אל כזה מצב? הכל מתחיל עם ביצוע של פעילויות לעובדים במסגרת של ימי גיבוש שנערכים מידי פעם בפעם.

החשיבות של ערבי גיבוש לעסק

צוות שמכיר היטב אחד את השני ויודע לייצר עבודה איכותית וטובה הוא צוות מנצח שאיתו העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר בכל יום מחדש. איך יכול בעל עסק להגיע למצב שבו הוא לא רק מעסיק את הבחירה הכי טובה, אלא גם מצליח לחבר בין כל הבחירות שעשה עבור אנשי הצוות, הרי כולם זרים אחד לשני ביום הראשון לעבודה. על מנת שערב יצליח לתפקד, זה הכרחי ליצור את החיבור הנעים בין כולם, וגם אם לא הופכים לחברים הכי טובים בשעות אחר הצהריים, אין זה אומר כי בשעות העבודה לא יודעים בדיוק מה נדרש כדי להשלים את המשימה במקום שבו צוות יוצר אווירה, ולא רק עבודה.

משחקים ביחד בערב הגיבוש

ערב של גיבוש יכול להיות כזה שבו אוכלים אוכל טעים ומספרים כמה בדיחות ביחד, אבל ערב כזה יכול להיות משהו הרבה יותר משחרר עכבות ומרגיש הרבה יותר חופשי, כזה שמלמד את העובדים משהו לגבי עצמם ולגבי האנשים שאיתם יומיום הם עובדים. זה יכול להיות משחק בינגו, משחק טריוויה, משחק פנטומימה בקבוצות, וכמובן, משחקי היכרות בין העובדים שמבצעים בהתחלה.

משחקים גם ניתנים להתאמה אישית ופרטנית לכמות העובדים ולסוג מקום העבודה, כך שמקבלים את האפקט הכי טוב מכל משחק ומשחק ולא רק מעבירים את הזמן עד אשר צריכים לחזור חזרה הביתה.

> למדו מתי כדאי להזמין לעבדים סדנאות על פיתוח מנהלים

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם

מוניות מרחובות לשדה התעופה

מוניות מרחובות לשדה התעופה

אם ברצונכם להזמין דרך חברת מוניות מונית לשדה התעופה, דעו לכם שיש חברות רבות באזור המרכז שמציעות את השירות הזו. כדי שתוכלו לבחור בחברה שתוכל

קרא עוד »