פסטיבלים בעולם שחייבים לטוס אליהם

ויזה אלקטרונית להודו

עד לפני שנים לא רבות, נסיעה לחו"ל היתה מותרת שרק מעטים יכלו להרשות לעצמם. עם הזמן הנסיעות הפכו לדבר שכמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו, בין אם מדובר בנסיעות אל יעדים קרובים או נסיעות אל יעדים רחוקים. לפיכך, גם כל אחד מחפש אירועים מיוחדים בהם הוא רוצה להשתתף. למשל פסטיבלים שנערכים בעולם. לעיתים הנסיעה מיועדת באופן ספציפי לפסטיבל ולעיתים היא הפסטיבל משתלב בתוכנית הנסיעה ביחד עם דברים נוספים. מהם הפסטיבלים שאסור לכם לפספס?

קומבה מלה

אחד מהפסטיבלים הגדולים ביותר שקיימים. הוא נערך מדי שנה בהודו. מדובר על חגיגה אמיתית של צבעים, ריחות, ומגוון רחב של אנשים מכל הודו ולמעשה מכל העולם אשר מגיעים אל המקום לחגוג אותו. זה פסטיבל בעל מאפיינים רוחניים ותרבותיים ייחודים. על מנת להשתתף בו, חשוב שתוציאו ויזה אלקטרונית להודו מראש, על מנת שתוכלו לרכוש כרטיסי טיסה וכמובן תוכלו להיכנס אל המדינה ללא שום בעיה.

פסטיבל ורכטר

אחד מהפסטיבלים הגדולים ביותר שנערכים בקיץ. מדובר בפסטיבל מוזיקה בן 4 ימים שנערך ליד העיירה לובן בבלגיה. הוא כולל את כל האמנים הכי חמים של אותה שנה. משתתפים שמגיעים לפסטיבל, יכולים ללון בבתי מלון בעיירה וכן בקמפינג שנמצא במתחם.

קומיק קון

הפסטיבל הגדול ביותר לקומיקס מכל הז'אנרים. הוא נערך מדי שנה בארצות הברית. הפסטיבל הראשי נערך בסן דייגו, אך נערכים פסטיבלים דומים גם בערים אחרות ברחבי המדינה. שם אפשר ליהנות מסרטי קומיקס ואנימציה, לרכוש ספרים, חוברות, חולצות ומוצרים אחרים, וכן לפגוש סופרים, במאים, ציירים, שחקנים וגורמים אחרים מהתעשייה.

פסטיבל טרייבקה

פסטיבל סרטים פופולארי מאוד שנערך בשכונת טרייבקה בניו יורק. מטרתו להציע את העיר ניו יורק ולהפוך אותך למרכז קולנוע עולמי. בפסטיבל אפשר לצפות בסרטים שעולים על אקרנים בפעם הראשונה.

כיצד בוחרים את הפסטיבל האידיאלי?

אם אתם רוצים ליהנות מפסטיבל איכותי, פסטיבל לטעמכם, הרי שאתם צריכים לדעת מה אתם אוהבים, איפה הוא נערך וכמובן כמה כסף אתם מוכנים להשקעה בחוויה. קחו בחשבון שמדובר בטיסות, בתי מלון וכן כרטיסי כניסה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צימרים למסיבת רווקות \ רווקים
חברה שלך מתחתנת? מזל טוב! כבר חשבתן על מסיבת הרווקות? אז, רצינו במאמר להציע לכן לארגן מסיבת רווקות בתוך...
קרא עוד »
דצמ 31, 2018
ויזה לאתיופיה
ויזה היא מסמך שמונפק לאזרחים זרים שאינם אזרחי המדינה וצריכים לקבל ויזה לשהייתם במדינה. תהליך קבלת...
קרא עוד »
דצמ 13, 2022
למה אילת היא החופשה המושלמת לחברה
אנשים רבים מנצלים את ימי החופשה שלהם כדי לצאת ולנפוש בבתי מלון וצימרים הפזורים ברחבי הארץ. רבים לא...
קרא עוד »
פבר 25, 2019