טיסות מחיפה לקפריסין – הכי פשוט, הכי מהיר

טיסות מחיפה לקפריסין

פעם, לפני הרבה לפני עידן השמיים הפתוחים ובכלל הרבה לפני שטיסות לאירופה, מזרח הרחוק או ארצות הברית היו שכיחות, המקום אליו טסו הישראלים אשר רצו ליהנות מחופשה בחו"ל, היה קפריסין. זה היה קרוב, קצר, וזול. 

גם היום, אפשר למצוא כמובן טיסות לקפריסין מישראל, אך להבדיל מטיסות אל יעדים אחרים בעולם, הרי שכאן, אנחנו יכולים למצוא גם טיסות שמתבצעות משדה התעופה הקטן שבחיפה אל האי הסמוך. מעבר לזה, אנחנו יכולים גם להטיס מטוסים קטנים לשם בעצמנו. לא מדובר במטוס נוסעים, אלא מטוס אישי. 

טיסות מחיפה לקפריסין אשר מתבצעות באופן עצמאי, נעשות באמצעות רישיון טיס אזרחי אותו אפשר להוציא בזכות בתי ספר אזרחיים לטיס, כאשר הרעיון הוא שהתלמיד אשר מקבל את הרישיון, לא בהכרח יהפוך להיות טייס בחברת תעופה אלא הוא יוכל להטיס מטוס קטן עם שני נוסעים או ארבע נוסעים, אשר יכול לטוס גם מעל שמי ישראל וגם לקפריסין. 

כיצד טסים מישראל לקפריסין?

כפי שניתן להניח, לא מדובר בפרוצדורה פשוטה כל כך. מעבר לעניין של הרישיון, הרי שהטייס צריך לוודא שיש לו אישור לטוס מהארץ ויש לו אישור לנחות בקפריסין. כמו כן, הוא צריך לוודא שתנאי מזג האוויר מאפשרים זאת. במצבים מסוימים, עליו יהיה לבדוק, האם הוא יכול להטיס את המטוס בעצמו, או שהוא זקוק למלווה. 

מאחר ולא כל אחד מחזיק מטוס משלו, אז הוא צריך גם לוודא שיש לו אפשרות לשכור מטוס (בדקו באתר סקייטריפ | Skytripשיהיה מסוגל לעשות את כל הדרך מחיפה לקפריסין. עליו לברר את סוג המטוס ותנאי הטיסה בו, כמו כן, יהיה עליו לברר, כמה זה עולה, כמה זמן הוא יכול להשתמש בו ובאילו תנאים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תחבורה ציבורית בדובאי – מורה נבוכים
העיר דובאי באיחוד האמירויות, נחשבת לאחת הערים הכי מפותחות בעולם. מדי שנה היא זוכה לתארים שונים...
קרא עוד »
אוק 05, 2020
הרכב לחתונה – כיצד בוחרים את ההרכב הנכון
כשאתם מחליטים לערוך חתונה, בין אם מדובר בחתונה אינטימית או חתונה אחרת, אתם צריכים להחליט אינספור...
קרא עוד »
אפר 29, 2019
הערך האמיתי של אופניים חשמליים באילת
אילת, עיר עם נוף עוצר נשימה בקצה הדרומי של ישראל, היא מוקד משיכה לתיירים המחפשים אינספור פעילויות...
קרא עוד »
נוב 22, 2023