מדריך לסטלן לצפון הודו

בגדים למסיבות טבע

בין אם אתה לאחר צבא ובין אם אתה לאחר אישה ומשפחה, טוב לדעת שטיול להודו עשוי להוות בועה נהדרת לברוח אליה – עשוי להיות טיול מדהים שתזכור לאורך שנים (תלוי כמה תעשן), אך רגע לפני שמפנטזים על ערסלים, צ'אי, מרחבים, אוכל טעים, מסיבות ואנשים, יש להישאר מאופסים ולהבין כיצד הטיול הזה עומד להיות עוצמתי ומעיף ובו זמנית שפוי ואידאלי – ללא שוטרים וכן עם פרחים.

ראשית אורזים

אם אתם כבר בשלב של ארגון התרמיל, ראשית תפתחו את כל הפתחים האפשריים ותוודאו שלא נשארו בו קליעים מימי הצבא, כי אתם ממש לא רוצים לבלות את הטיול מאחורי סורג ובריח וריח מעופש של תא סגור. לאחר שמוודאים שהתרמיל נקי מאמצעים מחשידים יש להבין מה אורזים, ופה נציין שבין אם תחליטו להתכלב ובין אם תחליטו להתפנק, מוטב לקחת ציפה של שמיכה, כך שתוכלו לוודא שאינכם ישנים על אותם מצעים שליוו עשרות אורחים אחרים. מה עוד? ובכן אל תשכחו תרופות, יומן, מוצרי ניקיון, כפכפים, חגורה לכסף, נעלי הליכה, בגדים למסיבות טבע וכובע, אך יחד עם זאת גם אל תיקחו עמכם יותר מדי ציוד, כי הודו ממש זולה ופשוט כיף להביא הביתה מזכרות.

בחדרי חדרים

אין זה סוד שהודו היא ממלכה ירוקה של סמים נהדרים, בה ניתן להשיג ג'אראס, חשיש, גראס ואפילו חומרים יותר חזקים כגון אקסטזי ואופיום. עם זאת, לצד העובדה שלכאורה אין בעיה לעשן וכולם עושים זאת, ואף לצד העובדה שצמחי קנאביס צומחים לעיני כל בצידי הדרך, חשוב להבין שהודו של היום שונה ממה שהכרנו עד כה, וזאת כי אם פעם המדיניות הייתה להעלים עין, הרי שכיום המדיניות כלפי המעשנים הזרים השתנתה וכבר אין לסגור את הפינה באמצעות העברת בקשיש לשוטר "שרק עושה את עבודתו נאמנה". מה עושים? אל דאגה, עדיין מעשנים, אך כבר לא ברחובות ולא במסעדות, אלא בחדרים ובמסדרונות של הגסט האוס, כאשר ככול שהיעד יותר עירוני, כך האזהרה יותר תקפה.

בגדים למסיבות טבע

אל תתפסו!

גם אם השארתם את הצמח שלכם בבית עם "מבוגר אחראי" וטסתם ליהנות מכל מה שהודו יודעת להציע, אין למהר להשלים חסכים עם כל חומר שלא מכירים ואין להתפתות לעשן הרבה, ולו בשל המחירים המצחיקים. תזכרו שאתם לא יודעים באלו חומרים רוססו הצמחים ועל כן אל תהיו חזירים, אלא תעשנו לאט ובטוח – אל תפריזו עם כמויות, כי אם יתפסו אותכם מעשנים ובין היתר ימצאו עליכם כמויות גדולות, הרי שאתם בצרות משמעותיות. מה נחשב לכמות קטנה? ובכן ניתן להחזיק חשיש ומריחואנה בכמות של 100 גרם ושני כדורי אקסטזי (לא הכול ביחד כמובן), אך גם עם זה מוטב שלא להיתפס. ההיכרות שלכם עם עצמכם מלמדת שלא תעמדו בפיתוי? לפחות הסתובבו עם מזומן, כך שאולי תצליחו "להרגיע" את אותו שוטר מדופלם.

שנייה לפני השאכטה

קחו בחשבון שקיימים אזורים בהודו שמאוד גבוהים ועל כן לפני שממהרים לעשן, התרגלו להפרשי הגבהים – יש מצב שבמקום סרט טוב תאכלו סרט רע אם תערבבו מחלת גבהים עם סמים קשים. עוד נציין שאין למהר לרכוש סמים מכל אחד, ועל כן טוב לדעת שישראלים תמצאו בכול מקום, פשוט היעזרו בהם עבור המלצות. מה עוד? אל תעזו למכור סמים, תנסו לא להיות הגוף שמשלם עבור הרכישה ובטח שאל תשקלו להעביר ארצה סמים.

פסק זמן

מוכנים לטיול? הודו היא יעד מדהים ואף יעד חובה עבור כל אדם בכול גיל. נצלו את היופי שלה, התחברו לתרבות הייחודית, תעשנו, תיהנו ותחזרו הביתה בריאים ומרוצים. טיפ אחרון? קחו מהארץ חטיף שאוהבים, כך שהמאנצ' יהיה הרבה יותר נחמד.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם

סיור ביפו

אתם רוצים לצאת מהשגרה? לעשות משהו נחמד שאתם לא עושים כל יום ושלא ידרוש מכם לקחת מטוס ולטוס שעות ארוכות? סיור ביפו זה הפתרון הנכון. 

קרא עוד »