איך הופכים בת / בר מצווה למהנה?

בת / בר מצווה מהנה

חשבנו איך להפיק את האירוע, בחרנו את המקום ההולם עבורו (מיי פרוד כמובן!), תכננו תכנית וחשבנו על כל כך הרבה פרטים. עכשיו הגיע הזמן לחשוב על מה שחשוב באמת – מה נעשה כדי שהאירוע יהיה מהנה? מה עושים על מנת לגרום לכך שכולם ייהנו במהלך האירוע ויזכרו אותו לאורך זמן? קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם להשיג את המטרה הזו.

  • חשוב מאוד להתאים את כל מרכיבי האירוע לאווירה אותה הנכם מעוניינים להשיג. זה כולל את התזמורת שתתנגן, את התכנית שתונחה וכן הלאה. התאמה מלאה בין כל המרכיבים הללו מאפשרת להפיק אירוע מושלם באווירה נעימה.
  • חשוב מאוד לבחור תכנית או הפעלה שמתאימה לחתן המצווה ולחבריו. התכנית חשובה להם יותר מכל החלקים האחרים של האירוע. אם אתם מצליחים למצוא מפעיל מוצלח, מצליחים להגדיר לעצמכם מה מתאים ומה הוא רוצה, יש לכך מרכיב חשוב מאוד שיוכל להשפיע לטובה על האירוע שאתם עורכים.
  • השאירו את המתח ואת הלחץ בבית. עורכי אירועים רבים מתמודדים עם לחץ – האם האירוע יצליח? מה יש לעשות כעת? האם התייחסנו לכל האורחים? שימו לב, הלחץ הזה מורגש על האורחים וחייבים למצוא דרך לנטרל אותו. הוא מעיב עליכם ומפריע לכם ליהנות באירוע. נשמו עמוק ונסו להרגיש את הרגעים, ליהנות מהאווירה ופשוט לזרום עם החוויות.
  • לאחר שבחרתם את כל נותני השירות ובררתם לעומק, אתם מפסיקים לבחון ולשקול. זהו, ההחלטות התקבלו ואין סיבה לשקול שוב ושוב ולתת לעצמכם ציונים על הבחירות שלכם בחירתכם במועדון לבת מצווה בהרצליה היא מעולה (למשל). כעת אתם על תקן של אורחים מבחינה זו. משתדלים ליהנות מכל מה שמתרחש במהלך האירוע ולא מהרהרים שוב ושוב על העניינים הללו.
  • ניהול אירוע הוא לא עניין פשוט כל כך. אם אתם רוצים להסיר את העניין מעל הכתפיים שלכם מומלץ להזמין שירות של אמרגן אירועים אשר הוא זה שיהיה אחראי על חלקי האירוע ועל ההנחיה. הוא יוודא כי כל צורך מקבל מענה מידי ואם צצה בעיה מאתרים עבורה פתרון. כך אתם תהיו שלווים יותר והאירוע יזרום באמצעות גורם מקצועי.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם