כפרי נופש באיטליה

כפרי נופש באיטליה

החיים של כולנו הם כאלה אשר כוללים לא מעט לחצים, ועם מחירי הטיסות שירדו פלאים זו הזדמנות נהדרת לצאת אל נופש שמסיע לאזור אנרגיות מחדש ולשחרר בצורה מבוקרת את כל אותם הלחצים. בין כל אלה אשר יוצאים אל נופש בעיר בירה מרכזית עבור שופינג ובתי קפה, יש את האפשרות של יציאה אל עבר כפרי נופש באיטליה Ypaymore, מדובר בכפרי הנופש שנמצאים ופזורים להם בכל רחבי אירופה, כאשר היפים מבניהם ממוקמים באיטליה האהובה על הרבה מאוד ישראלים. מהו גורם המשיכה של כפר נופש עבור תייר אשר בכל מאודו רוצה לטייל בעיר אירופאית ובמקום זאת בוחר באזור כפרי? זה הזמן להכיר את איטליה האמתית.

מכירים את אזור האגמים

צפון איטליה נקרא גם אזור האגמים בשל העובדה שהוא מכיל למרבה שמחת האיטלקים והתיירים שמגיעים לשם בהמוניהם כמה אגמים גדולים וקטנים שטובלים בנוף הכי יפה והכי כפרי. יש את אגם גארדה, אגם קומו, ואת אגם מאג'ורה שהם אולי הכי מוכרים והכי מתויירים, ולידם יש עוד כמה אגמים יותר קטנים כמו אגם אורטה, אגם טנו ואת האגמים של אזור הדולומיטים שכוללים את אגם מולבנו ואגם טובל. בכל אחד מן האגמים יש אטרקציה אחת או כמה אטרקציות אשר מושכות את התיירים, וזה מאוד כדאי לחקור קצת בנושא באתר Ypaymore טרם הזמנת המון והכרטיסים, כדי להשיג את המירב מכל מקום עבור טיול שהוא רומנטי או טיול אשר הוא משפחתי.

יעד מעולה לטיול ירח דבש

לא צריכים להבין יותר מידי באזור של האגמים באיטליה על מנת להבין כי זה אזור מושלם ממש עבור תיירים שמגיעים לשם בזוגות עבור טיול שהוא באופיו רומנטי. יש זוגות של מתחתנים טריים אשר בוחרים באופן די טבעי באזור הכפרי בתור יעד לירח הדבר שלהם, ויש אחרים אשר מגיעים לחגוג את הזוגיות הקיימת שלהם גם לאחר שהם יחד כמה וכמה עשורים. זה המקום המושלם שבו יכולים לשים את הזוגיות בכותרת ולשכוח מכל שאר הדברים, עם איטליה שאוהבת את האוהבים ומציעה את המקומות הכי פסטורליים שיוצרים את האווירה הנהדרת הזו לחגיגה של אוהבים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי כלה נוחות
"קשה למצוא את נעל החתונה המושלמת. עבור כלה, הנעליים שהיא נועלת ביום הגדול שלה הן לרוב החלק החשוב ביותר...
קרא עוד »
דצמ 17, 2022
מרפאת מטיילים – חיסונים לפני טיסה
המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) ממליץ לנוסעים למדינות מסוימות להתחסן נגד חצבת, חזרת, אדמת, פוליו...
קרא עוד »
נוב 05, 2022
מדריך טיול בהודו – מדוע זה נדרש וכיצד בוחרים מדריך בצורה נכונה?
אחד היעדים הפופולאריים ביותר בקרב ישראלים, כבר למעלה משלושים שנה, היא הודו. אחרי שאלפי צעירים ביקרו...
קרא עוד »
נוב 29, 2020