איך להכיר בין גור כלבים חדש לחתול הוותיק בבית

איך להכיר בין גור כלבים חדש לחתול הוותיק בבית

יש הרבה מאוד אנשים אשר אוהבים כלבים, יש הרבה מאוד אנשים אשר אוהבים חתולים, אך יש הכי הרבה אנשים אשר אוהבים גם חתולים וגם כלבים. כך יוצא כי יש המון אנשים בישראל אשר לא רוצים לבחור בין כלב או חתול בבית שלהם והם רוצים להכניס לבית גם כלב וגם חתול. העניין הוא שרצון לחוד ומציאות לחוד ויש אנשים רבים אשר חוששים מכך שהכלב לא יסתדר עם החתול ושהם יריבו כל הזמן בטח אם החתול יותר וותיק מן הכלב. אך עליכם להבין כי זו לא משימה בלתי אפשרית להכניס גור כלבים לבית שיש וב חתול וותיק וכל מה שצריך זה קצת סבלנות וקצת פלפל בכדי להפגיש בין החתול לכלב ובכדי להבטיח כי הם יסתדרו. לאחר שתבטיחו זאת אנו מבטיחים לכם כי אתם תיהנו פי שניים והבית שלכם יהיה מקום הרבה יותר מהנה וכיפי.

האם כדאי לקחת כלב גזעי או מעורב?

עליכם לדעת כי אין קשר בין השאלה האם הכלב שלכם הוא גזעי או מעורב ובין השאלה האם הוא יסתדר עם החתול או לא. ובכל זאת יש לציין כי פעמים רבות עדיף ללכת אל מרכז אימוץ כלבים במרכז, ולקחת כלב מעורב בגלל כמה סיבות. קודם כל פעמים רבות האופי של כלב מעורב הוא הרבה יותר נוח. לא רק זאת אלא שלרוב כלבים מעורבים יהיו הרבה יותר בריאים ועם פחות מחלות, כך שלא תזקקו לשירותיו של וטרינר חירום. לא רק זאת אלא שהביקוש לכלבים גזעיים הוא יותר גדול וכך אם תעניקו בית חם לכלב מעורב אתם תבטיחו כי הכלב הזה לא יבלה ברחוב או במקרים אחרים אפילו יומת.

מדוע כדאי לקחת את כלב או החתול ממקלט חיות?

אם באמת אתם אוהבים חיות כדאי לכם לקחת את הכלב או החתול ממקלט חיות מכיוון שכך תבטיחו כי הכלב יזכה לבית וכך תעזרו למקלט להכניס עוד כלב או חתול אשר היו ברחוב עד אז וחיו בקושי רב ובדוחק גדול. עדיף בהרבה לקחת חיות ממקלטים מכיוון שזה עוזר לאוכלוסיית החיות בארץ ומשפר את איכות החיים שלהם.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם