עצות חשובות מפי קוסמטיקאית לשימור עור פנים

עצות חשובות מפי קוסמטיקאית

עור הפנים שלנו הוא גורם דומיננטי מאוד במראה שלנו. בשנים הראשונות העור שלנו חלק ובוהק – צבטו פעוט בן שנתיים ותיהנו ממגע רך ומלטף ומראה חלק לחלוטין. אבל במהלך השנים הנזקים מתחילים להתרחש. ומה שקורה זה שהעור מתחיל לצבור נזקים. זו החשיפה לשמש, השינויים בהרכב העור שקורים בגין הגיל שלנו ועוד. קבלו עצות חשובות שיעזרו לכם לשמור על עור הפנים ולמנוע נזקים בלתי הפיכים.

> בדקו גם מניקור מקצועי ברחובות

עצות לשימור עור הפנים

  • העור שלנו רגיש וצריך טיפול מיוחד. זה לא אומר שאת צריכה למלא מדף שלם של מוצרים ותכשירים לטיפוח. אבל את כן צריכה מספר מוצרים בסיסיים שתעשי בהם שימוש יומיומי. מדובר על סבון פנים, קרם לחות ועוד.
  • התכשירים שאת משתמשת בהם חייבים להתאים לסוג העור שלך. כמו כן תתחשב ההתאמה במצב העור הנוכחי לפי הגיל, המצב ההורמונלי והעונה בשנה. תכשירים מתאימים יספקו לעורך את רמת הלחות הנדרשת ויוודאו כי העור מקבל את חומרי ההזנה הנחוצים לו.
  • חשיפה לשמש מזיקה לעור שלנו. מלבד לסכנות בדבר מחלות מסוכנות השמש פוגעת גם במראה של העור. לכן מומלץ להימנע מחשיפה רבה לשמש, כמו כן חשוב להצטייד במקדם הגנה מתאים שימנע נזקים במקרים בהם עלינו לצאת לשמש.
  • חשוב לדעת כי לקראת גיל שלושים ואפילו קודם יש להתחיל למרוח גם סרום. מדובר על תכשיר שמספק לעור שלנו הזנה נוספת שמטרתה למנוע התקמטות של העור שמתחילה להתרחש החל מגיל שלושים.
  • כולנו מתאפרות ברמה זו או אחרת. אבל תמיד חובה לזכור כי האיפור שנשאר על הפנים עלול להזיק לנו (כמו שתוכל להעיד מניקוריסטית ברחובות שלהשאיר הרבה זמן לק זה לא הכי מומלץ). לכן יש להסיר בכל ערב את האיפור באופן יסודי. וזאת באמצעות מסיר איפור מתאים שיאפשר לנו להסיר את האיפור באופן מושלם. כך נמנע נזקים שעלולים להתרחש כתוצאה מחומרי האיפור שנמצאים באופן קבוע על הפנים שלנו.
  • פילינג הוא טיפול חשוב שיש לבצע אותו אחת לתקופה. הפילינג מסיר מהעור שלנו את תאי העור המתים. באמצעות פילינג ניתן לחדש את מראה העור ולעודד את ההתחדשות שלו.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם