טיול ספארי פרטי

אתם כבר זמן רב מתכננים טיולים בעולם. רוצים לחוות טיול ספארי פרטי כמו שצריך. במאמר זה נתן לכם את הכלים ואת המידע הדרוש לפני היציאה לטיול.

טיסות

מלבד המחיר אותו כדאי לבדוק ולהשוות לפני בחירת היעד וכו' כדאי לבדוק את עניין הטיסות. מומלץ להזמין מקום בטיסה ישירה שתביא אתכם בדרך המהירה והקלה ליעד, בלי עצירות ביניים הגונבות לכם שעת טיול וגרומות לסחבת וכאב ראש.

לרוב טיסות מחברות זרות עושות עצירות ביניים במדינות שונות, כמחויב בחוקי התעופה הבינלאומיים. חברות התעופה הישראליות ייקחו אתכם היישר ליעד שבחרתם.

מומלץ גם לבדוק את שעות הטיסה כך שתרוויחו ימי טיול שלמים בהלוך ובחזור.

ימי הטיול

בררו היטב את הימים שתבלו בפועל בטיול ולא על פי מה שחברות התיירות מציגות, מכיוון שהם כוללים גם את ימי הטיסות כימי טיול.

מדריך – רכב

טיול ספארי פרטי כמו טיול עצמאי למרוקו ניתן לחוות במגוון כלי רכב ותעופה, מכדור פורח, מטוס קל, או בג'יפ שטח. את רוב הזמן בטיול תעשו בג'יפ. לכן כדאי מאוד לבדוק האם חברת התיירות שבחרתם, מארגנים לכם רכב חזק מספיק שיחזיק מעמד בדרכים הקשות, כמו כן במקרה של תקלה אם יהיה לכם מוסך נייד זמין לשירותכם או לחילופין רכב שטח אחר. חשוב מאוד לעשות ביטוח על מנת לבטח את עצמכם בטיול הכרוך בסיכונים. כדאי גם לשכור נהג – מדריך שיסיע עבורכם את הרכב על מנת שתוכלו ליהנות מכל רגע ותקבלו גם הדרכה מקצועית.

חיסונים

חשוב מאוד לא להזניח את עניין החיסונים. טיול ספארי פרטי (לרוב – באפריקה) דורש מכם להתחסן לפני כן בכל החיסונים הרלוונטיים ליעד אותו בחרתם. שימו לב: בכניסה למדינות מסוימות ידרשו מכם להראות כי התחסנתם על מנת לשמור על הסביבה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם