צעצועי סקס לבן הזוג

צעצועי סקס לבן הזוג

לא מעט זוגות מוצאים את עצמם בשתי סיטואציות שיכולות, כך או אחרת, לפגוע בקשר שלהם ולגרום להם לריחוק, במקרה הטוב, ופרידה כואבת במקרה הרע. סיטואציה אחת היא שגרה שנובעת מתהליכים סטטיים של עבודה, ילדים, טיפול במשק הבית, סיטואציה אחרת, היא חוסר יכולת להיפתח זה בפני זו בדברים הכי אינטימיים ביניהם.

אחת הדוגמאות הטובות לכך, היא חוסר היכולת של בני הזוג לדבר ואפילו לעשות סקס, וכשמדברים ועושים, זה כבר עניין של הרגל לא חוויה באמת, עניין של שגרה, אין בזה להט, אין בזה תשוקה, זה מתוך הרגל וכוונה, לא מתוך שום דבר אחר.

ישנן דרכים שונות כיצד להתגבר על זה, ישנן דרכים שונות כיצד להגיע למצב בו אפשר לדבר על הנושא ובוודאי גם לעשות אותו, מבלי להיכנע לשגרה ומבלי לחשוש מלהיפתח זה בפני זו.

אחת הדרכים להתמודד ולפתור את הבעיה היא באמצעות צעצועי סקס שאנחנו יכולים לקנות לבן הזוג (לא ישר לקפוץ לפלאגים אנאלים אבל כן אפשר להפתח לרעיונות חדשים). צריך לומר, צעצועים כאלה לא מיועדים כמובן רק לבת הזוג אלא גם לבן הזוג, ובמקרים רבים, כפי שאנחנו יכולים לראות, שני הצדדים נהנים מהם.

לפני שנציג כמה דוגמאות, חשוב להבין למה בכלל צעצועי סקס לבן הזוג יכולים לעזור בקשר בכלל ובקשר המיני בפרט. התשובה לכך מאוד פשוטה, ברגע ששוברים את השגרה, ברגע שנכנסים אלמנטים חדשים ולא מוכרים, יוצרים משוואה חדשה, מוסיפים עניין, ולא פחות חשוב, מושבים משהו מחבר, חדש ורענן בין בני הזוג.

אז אילו צעצועי סקסי יכולים להתאים לבן הזוג? תחילה בדקו בלינק https://www.supertoys.co.il/strap-on שנית, אפשר לשלב פה בין כמה דברים. למשל, אפשר לרכוש אזיקים או מוצרים אחרים שיוסיפו גוון של שליטה וכוח ביחסים, כמובן ששני הצדדים יכולים להשתמש בהם, על פי בחירה, על פי תור. אפשר לרכוש משחות וג'ילים שיעשו טוב לאיבר המין של הגבר, בין אם זה כשהוא מתעסק בו או בת זוגתו.

כמו כן, אפשר לשלב אלמנטים קצת יותר מיוחדים, ישנם חגורות דילדו שהאישה יכולה להשתמש בהן, ישנם פלגים מיוחדים שניתן להרכיב על איבר המין של הגבר. כל זוג מחליט לאיזה כיוון הוא רוצה ויכול לקחת את זה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פנסיון כלבים – יציל אתכם מדאגה בזמן שאתם בחופשה
עם כניסתה של חיית מחמד בעלת ארבע רגליים, חיינו אינם מפסיקים, אך הם משתנים מאחר ואתם הופכים לאחראים על...
קרא עוד »
מאי 25, 2022
תפריט חלבי לאירועים זה הדבר הבא
במידה ואתם מתכננים אירוע משמח בקרוב, בין אם מדובר בחתונה, יום הולדת, אירוע עסקי או חגיגה מיוחדת, אתם...
קרא עוד »
פבר 07, 2019
3 רעיונות לברכת יום הולדת
יום הולדת הוא יום גדול ומשמעותי מאוד עבור כל אחד מאתנו. כולנו נהנים מיום אחד בשנה שזהו היום שלנו בלבד....
קרא עוד »
אפר 24, 2019