אוהלים להשכרה

בין אם אתם מוציאים עוגה ומתנות מהשמש במסיבת יום הולדת או מושבי אורחים לחגיגה הגדולה בחתונה מפוארת, אוהלי מסיבות הם פריט חיוני לכל רומן שתרצו לעשות בחוץ. אבל כמה עולה לשכור אוהל למסיבות? כמה עולה לשכור אוהל לחתונה? מה כדאי לדעת על השכרת אוהלים למסיבות לפני שתזמינו?

אוהלים להשכרה |

אוהלים להשכרה למסיבות יכולה להיות נוחות, מצילת חיים או כל דבר שביניהם. אתם לא אמורים לתכנן אירוע מיוחד בחוץ בלי אוהלים. באמת.

הם מגנים עליכם ועל האורחים שלכם מפני האלמנטים הלא נוחים של השמש או רוחות היום והקור בחורף. תוכלו לחמם את אוהלי המסיבות בחורף ולהגן  על האורחים מפני שלג, קור וגשם.

מעבר לכך, האוהלים נושאים עימם אסתטיקה מסוימת מהמעמד הגבוה שעוזרת להפוך אפילו מסיבת יום הולדת פשוטה לבלתי נשכחת.

כיצד לחמם אוהל מסיבות בחורף |

ישנם דרכים שונות שאיתם תוכלו לחמם את האוהל שלכם בזמן האירוע. חשוב מאוד שהאוהל באירוע שלכם יהיה מחומם בחורף וכמובן קריר בקיץ. על ידי נורות חימום ועמודי חימום מיוחדים, ניתן לחמם כל אוהל בצורה טובה.

כמה עולה לשכור אוהל? |

די במגרש המכירות בכדי לגרום לרוב האנשים להבין שהם רוצים לשכור אחד כזה לאירוע שלהם… עד שהם יגלו כמה עולה לשכור אוהל מסיבות. אוהל מסיבות יכול לעלות בכל מקום בין 100 $ עבור אוהלים מוקפצים קטנים בגודל 10X10 ועד 20,000 $ ומעלה עבור אוהלים ענקיים בגודל פסטיבל.

האם לשכור אוהל זה דבר יקר? |

בממוצע, אוהל מסיבות לאירועים במידות 20X20 יכול לעלות בסביבות 200 עד 500 $, ואילו אוהל המסיבות הרגיל שלכם במידות 20X40 אמור לעלות בין $ 300 ל- $ 750 ליום, תלוי איך הוא מזמין.

דברים כמו דפנות אוהל, מרזבי גשם, תאורת אוהל ותכונות אחרות יכולים להעלות את המחיר, אם כי הם אכן משפרים את האפקטיביות הכוללת של השכרת האוהל למסיבות שלכם ועוזרים לו למנוע את מזג האוויר הרע יותר. כך או כך, אבזור מלא של האוהל ישנה לכם את האירוע.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם