טיפוס הרים לא רק בחו"ל: ואדי רם – אל תפספסו!

ואדי ראם

לא רבים חושבים על כך אך אנחנו חיים באחת המדינות היפות ביותר בתבל ויעידו על כך ארבעה מיליון התיירים אשר הגיעו לארץ בשנת 2018. חשבו על כך כי ארצנו הקטנה היא בית לנופים מדהימים מחד יש את הירוק של הגולן והגליל ומנגד יש את המדבריות של מדבר יהודה והנגב. מחד אנחנו רואים אגם יפהפה כמו הכנרת ומנגד יש את אחת הערים היפות והעתיקות ביותר בעולם הלוא היא ירושלים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש פינת חמד נסתרת אשר לא רבים מכירים והיא כמובן ואדי רם. מדובר באתר טיפוס אשר מבחינת הנופים בו יכול להתחרות עם כל אתר אחר בעולם ואשר מומלץ מאוד לבקר בו לפחות פעם אחת בחיים. אנחנו מבטיחים לכם כי זו תהיה חוויה בלתי נשכחת אשר תותיר אתכם עם הנאה עצומה אשר לא תקבלו בשום מקום אחר.

האם כדאי לטפס בואדי לבד?

עליכם להבין כי טיפוס בואדי רם הוא לא משחק ילדים וכי לא כדאי לעשות זאת לבד אם אין לכם ניסיון בטיפוס. אך זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על החוויה המיוחדת הזאת ומה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לפנות אל מדריך טיפוס ולטפס אתו על המצוקים. כך תוכלו ליהנות מהנוף הבראשיתי הזה ועדיין לטפס בצורה בטוחה ובטיחותית אשר לא תסכן אתכם ותבטיח כי אתם תהיו בטוחים לגמרי. זהו משהו שאנו מציעים לכם לקחת בחשבון ולא לוותר עליו מכיוון שיש לו השפעה אדירה על החיים שלכם ועל ההנאה שלכם מן הטיול וזהו משהו שכדאי לזכור.

האם אני צריך להיות נינג'ה בכדי לטפס על הרים?

אי אפשר לדבר על טיפוס הרים מבלי להזכיר את התכנית נינג'ה ישראל שבה ראינו אמני טיפוס אשר הינם ספורטאי על. אך אל תתטעו בכדי לטפס בואדי רם אתם ממש לא צריכים להיות אלופי נינג'ה וגם מי שלא עושה שכיבות סמיכה על אצבע אחת יכול לטפס בואדי וליהנות מכך מאוד אבל מאוד.

לעוד מידע בקרו באתר http://www.rockclimbing.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צעצועי סקס לבן הזוג
לא מעט זוגות מוצאים את עצמם בשתי סיטואציות שיכולות, כך או אחרת, לפגוע בקשר שלהם ולגרום להם לריחוק,...
קרא עוד »
יונ 25, 2019
אוהלים ענקיים
אוהלים משמשים פתרון מצוין, למגוון רחב מאוד של צרכים. מכיוון שהאוהל הוא מבנה שניתן להרכב ופירוק מהיר...
קרא עוד »
אפר 07, 2021
פנסיון כלבים – יציל אתכם מדאגה בזמן שאתם בחופשה
עם כניסתה של חיית מחמד בעלת ארבע רגליים, חיינו אינם מפסיקים, אך הם משתנים מאחר ואתם הופכים לאחראים על...
קרא עוד »
מאי 25, 2022