איזה יצירות אפשר להכין עם בריסטולים?

בריסטולים צבעוניים

אחד החומרים הנפוצים ביותר בעולם היצירה הוא הבריסטול, ולו כי מדובר בחומר גלם שממנו ניתן ליצור מגוון רחב של יצירות, ועל כן הוא אידיאלי עבור רבים. יש לא מעט סוגים שונים של בריסטולים, כשהשכיחים ביותר הם הבריסטולים שנמכרים בחנויות היצירה. בין היתר ישנם בריסטולים במשקלים שונים וגם דפים קשיחים שנקראים קארדסטוקים. מה ניתן להכין עם בריסטולים? הנה כמה הצעות:

כרטיסי ברכה

אחת היצירות הקלאסיות ביותר להכנה עם בריסטולים צבעוניים, היא כרטיסי ברכה, שכן ניתן להכין מגוון רחב של כרטיסים מעוצבים וססגוניים לכל אירוע ולכל חגיגה. את הבריסטול יש לחתוך באמצע, כך שנקבל שני חלקים. כעת, נקפל כל אחד מן החלקים כך שנקבל כרטיס ברכה נפתח. ניתן לעצב ולקשט את הכרטיס בחלקו החיצוני, כשבחלק הפנימי נהוג לכתוב את הברכה. אגב, יש עוד מגוון רחב של כרטיסים שניתן להכין, ותוכלו למצוא עבורם הדרכות ברחבי הרשת.

שלט לדלת

בריסטול צבעוני אחד יכול להפוך בקלות לשלט מדליק לחדר הילדים. ראשית יש לחתוך את הבריסטול לגודל הרצוי, ולאחר מכן להתחיל לעצב אותו כיד הדמיון. לבסוף, נצמיד בחלקו האחורי של הבריסטול דבק דו צדדי ונדביק את השלט אל הדלת.

אלבום תמונות מדליק

באמצעות ניירות קשיחים, ניתן ליצור אלבום תמונות מדליק ומיוחד בעבודת יד. כדאי להשתמש בדפים בעובי 240 גרם לפחות על מנת לשמור על האלבום יציב. ברחבי הרשת תמצאו מגוון רחב של הדרכות והסברים להכנת אלבום מאפס – כך שתוכלו להכין אלבום במו ידיכם!

מגנטים מעוצבים למקרר

אם גם אתם שומרים מגנטים של נותני שירות שונים, זה הזמן להשתמש בהם! חתכו את הבריסטולים שברשותכם לריבועים קטנים, ועצבו אותם כיד הדמיון. ניתן להיעזר במדבקות, טושים צבעוניים, סרטי תחרה ועוד. לאחר שתסיימו לעצב את הבריסטולים, תוכלו להדביק לחלקם האחורי את המגנטים, להמתין לייבוש ולהצמיד לדלת המקרר.

 

יש לא מעט רעיונות יצירתיים לעבודות עם בריסטולים צבעוניים. מה נותר? ובכן, רכשו חבילת בריסטולים וכמה חומרי יצירה נוספים (כמו מדבקות, סרגל, מספריים, דבק נוזלי וכו'), והתחילו במלאכה! יצירה מהנה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך הופכים בת / בר מצווה למהנה?
חשבנו איך להפיק את האירוע, בחרנו את המקום ההולם עבורו (מיי פרוד כמובן!), תכננו תכנית וחשבנו על כל כך...
קרא עוד »
אפר 21, 2019
אטרקציות בגליל עליון
הגליל העליון, אחד מיעדי התיירות הפופולריים בישראל, ממוקם בצפון הארץ. לאזור יש הרבה מה להציע למבקרים...
קרא עוד »
יונ 16, 2022
נחש מים משובץ – מידע שחשוב לדעת
בימות הקיץ החמים נפוצים בארצנו הנחשים. הנחשים שייכים לקבוצת בעלי החיים אשר פחות נעים לפגוש או להיתקל...
קרא עוד »
יול 03, 2019