כל הדרכים לגרום לו להציע לך

כל הדרכים לגרום לו להציע לך

לא מעט נשים מוצאות את עצמן במצב שבו הן חיות בזוגיות מאושרת במשך שנים, הן גרות עם בן הזוג, הם מנהלים משק בית משותף, הם מאוהבים ומסתדרים היטב, אבל חסר משהו בתמונה האידילית הזאת – טבעת של מאור תכשיטים. כל נסיעה רומנטית לחו"ל וכל ארוחת ערב לאור נרות את עוצרת את הנשימה מתוך ציפייה, שהנה עכשיו זה הרגע המכונן שבו הוא ישלוף את הטבעת ויציע לך נישואין, אבל הרגע הזה פשוט לא מגיע. בשלב מסוים את עלולה להרגיש מיואשת, מתוסכלת ואפילו כועסת על בן זוגך, היות והזמן חולף אבל הטבעת לא מגיעה. זה בדיוק הזמן לקחת את העניינים לידיים, לעבור לשלב האקטיבי ולהתחיל ליישם כל מיני שיטות, כדי לגרום לו להציע.

כל הדרכים לגרום לו להציע – תתחילו להתנסות

אחת הדרכים המוכרות ביותר בהיסטוריה, היא כמובן לגרום לו לקנא. זה בדיוק הזמן לגרום לו להבין שהקשר שלכם לא מובן מאליו ושאת לא תשבי ותחכי לו במשך שנים. זה הזמן להראות לו שיש לך חיים, יש לך אופציות נוספות ואת לא היצור החלש שתלוי בו. כמובן שבשלב הזה אסור להגזים, היות ואת פועלת בשטח רגיש, אז חשוב לפעול בחוכמה ולא לגרום להרס הקשר שלכם. הכוונה היא להיות קצת יותר מסתורית, לא תמיד לענות לו ברגע שהוא מסמס או מתקשר ולתת תשובות מעורפלות בנוגע לאיפה היית ומה עשית. זה כבר יגרום לו להתחיל להזיז כמה גלגלי שיניים, ולהתחיל להבין ששום דבר לא מובן מאליו.

דרך נוספת, שאולי נחשבת ליותר עדינה ופחות כוחנית, היא פשוט להתחבב על אימא שלו. ברגע שאימא שלו תראה בך את הכלה הפוטנציאלית לבן שלה, היא כבר תדאג לנדנד לו ולהציק לו, ולך יישאר רק לחייך ולהיות נחמדה מתמיד. כמובן שהדבר נכון גם עבור החברים שלו, היות וברגע שהם יקבלו אותך כאחת משלהם, הם כבר ידאגו להזכיר לו שאחת כמוך לא מוצאים בכל מקום.

דרך נוספת היא לבקר עם בן הזוג בחנות תכשיטים מעוצבים לאישה שם תוכלי לרמוז לו בקלות על העתיד שלכם יחדיו.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט דרכים שונות לגרום לו להציע לך נישואין. ניתן לפזר רמזים, ניתן להימנע מלדבר על הנושא לחלוטין וניתן כמובן לומר לו בצורה ישירה מה את רוצה.

אם הטפים הנ"ל עזרו… סביר להניח שהצעד הבא הוא לבחון צימרים למסיבת רווקות \ רווקים

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם