טרקטורונים ונהנים – כל הכיף שאפשר לעשות עם טרקטורונים

טרקטורונים ונהנים

אחת האטרקציות שהופכות כל יום לכיפי ומעניין הינה טיולי טרקטורונים, בעוד שכיום רבים בוחרים בטיול כזה כדי לבלות את סופי השבוע או כל יום חג.

מי שרוכש טרקטורון, חשוב שיכיר את חוקי התנועה וההגבלות החלות על נסיעה בכלי רכב זה, תוך שבכך ניתן לצאת לרכיבה בטיחותית וחוקית.

רכישת טרקטורונים החלה כבר מאז שכלי הרכב הפך מכלי חקלאי בלבד לרכב שניתן לצאת באמצעותו אל טיולים בשטח, בעוד שכיום ישנו מגוון רחב של טרקטורונים, החל מטרקטורוני ranger עד פולאריס, RZR , RS ועוד, וכמובן יש אפשרות של השכרה של מיולים לטיולים גם כן.

אז מה ניתן לעשות על הטרקטורונים?

באמצעות טרקטורון ניתן בראשית לטייל בכל מקום בארץ, אך בעיקר במסלולים שנודעו לרכיבת שטח. עם כלי הרכב אפשר להגיע אל יערות בהן מסלולי רכיבה, אל דיונות המאפשרות מגוון רחב של פעילויות, עוד אפשר לפקוד מעיינות ומקוות מים, ולנסוע עם הרכב בשטחים גדולים או חקלאיים השייכים לבעלי הטרקטורונים.

עוד ניתן להגיע עם טרקטורון אל אזור הצפון תוך בחירת מגוון מסלולים הנמצאים מצפון הכנרת, דרום הגולן ועמק החולה. גם באזור הרי ירושלים ישנם מסלולים המיועדים לרכבי שטח, בעוד שיש לעקוב אחר מסלולי מרוץ וטיולים מרוכזים וחוקיים אשר מתקיימים בכל רחבי הארץ.

למה יש לשים לב בעת הנסיעה

בראשית כפי שהזכרנו, יש לוודא כי אתם נוסעים בדרך המותאמת לנסיעה על טרקטורון כמו שבילים פנימיים נסתרים, מסלולי נהיגה שטח, מסלולי אקסטרים ועוד. בזמן הנסיעה וודאו כי אתם לא מגיעים אל אזורים שבהם בעלי חיים יכולים להיות בסכנה או אל מסלולים של מטיילים והולכי רגל. עם כלי הרכב אסור לעלות על הכביש, אך ישנם בארץ לא מעט מסלולים שנודעו לרכיבת אקסטרים.

לסיכום, כלי רכב מסוג טרקטורון של חברת זום (בקרו באתר http://www.zoomatv.co.il) מאפשר לרבים אטרקציה כיפית וכזאת שיכולה להתאים  לכל המשפחה. עם זאת יש תמיד לרכוש טרקטורון מחנויות מורשות ולשים לב לכל תנאי הבטיחות והכללים בעת הרכיבה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם