למה הילד שלכם חייב מיקרוסקופ

מיקרוסקופ לילד

כהורים אנו רוצים מאוד לעודד את הילדים שלנו לחקור בצורה אקטיבית את העולם הזה שנמצא מסביבם, ושלב אחר שלב בהתפתחות שלהם מתאימים את הדברים אשר נרכשים בתור משחק אבל הם כאלה אשר מלמדים ומפתחים לחלוטין, גם אם הם לא ממש נראים או מרגישים כך.

סט שכולל מיקרוסקופ המיועד לילדים בתחילת דרכם בתור מדענים צעירים הוא כזה שלא מצריך הרבה מאוד מקום של אחסון, ומעניק לכל ילד דרך חדשה ומרגשת לחקור את העולם הזה שגם מגיע במידות הכי קטנות שאפשר. הרי תמיד אומרים להם כי הכל בחיים הזה הוא יחסי, אז למה לא להמחיש להם את זה בצורה הכי טובה שאפשר?

> מוזמנים להתרשם ממבחר מתנות ממותגות לכל גיל

לומדים בצורה חווייתית

עבור כל מי שגדל על סרטים כמו "מותק הילדים התכווצו" זה נעשה יותר ברור עד כה העולם הזה שנראה כה קטן לאנשים גדולים, נראה כל כך שונה לפתע כאשר הופכים להיות קטנים ובאותה מידה של נמלה שחורה קטנה. ילדים הם יצורים סקרניים מטבע, זה יכול להיות נהדר ללמד אותם עוד על העולם הזה שבו הם חיים על ידי שימוש בזכוכית מגדלת שמעצימה את כל הדברים הקטנים ביותר אל משהו שיכולים לראות בצורה שהיא רבה יותר ברורה וגדולה. מיקרוסקופ שנועד למתחילים הוא הכלי הכי אופטימאלי ומאפשר לחוות את העולם בצורה הכי קרובה וללמוד מבלי שחשים כי נמצאים בתהליך של למידה.

מגלים עוד על העולם

כאשר נמצאים בגודל מסוים הכל נראה באופן יחסי. נמלה נראית מאוד קטנה, ויש חלקים שלה שבכלל לא יודעים כי הם קיימים רק בשל העובדה כי העין לא מסוגלת לקלוט אותם ללא התקרבות יתר על המידה. איך יכולים להתקרב ולראות את כל הדברים הקטנים בצורה הכי ברורה? שימוש במיקרוסקופ מביא את כל הציוד שאיתו יכולים להכניס  לצלחת בדיקה את הדברים הכי קטנים, ואותם לבחון בעין הרבה יותר מוגדלת, שם מגלים לפתע כי העולם הקטן הזה מכיל כל כך הרבה חלקים קטנטנים שעד עתה היו נסתרים מן העין ובכלל לא הכרנו אותם.

אם אתם מחפשים רעינות עבור מתנות לאישה באתר גאדג'טשופ התשובה

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם

מוזיאון הוותיקן ברומא

מוזיאון הוותיקן ברומא

אם החלטתם לטייל דווקא ברומא, אחד מהמקומות שלא כדאי לכם לוותר על ביקור בו הוא מוזיאון הוותיקן (אתר מטיילים בעולם ממליץ על כך גם). מכיוון שמוזאון

קרא עוד »