3 רעיונות לברכת יום הולדת

ברכת יום הולדת

יום הולדת הוא יום גדול ומשמעותי מאוד עבור כל אחד מאתנו. כולנו נהנים מיום אחד בשנה שזהו היום שלנו בלבד. כולם חוגגים לנו, שמחים אתנו, מברכים אותנו ולעיתים אף קונים לנו מתנות.

לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו תוהים איך לברך את חתן יום ההולדת בצורה מקורית ומיוחדת. אנחנו רוצים לברך אותו בצורה קצת שונה מהמקובל, באופן יוצא דופן ליצור לו משהו שאין אותו לכולם. אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן. נעניק לכם כמה רעיונות איך וכיצד תוכלו להפוך את הברכה ליום ההולדת למחווה מרגשת במיוחד שלא תשכח עוד הרבה זמן.

  1. מכינים קליפ – המדיה האלקטרונית והדיגיטלית מאפשרת כיום כמעט לכל אחד ליצור קליפים מדהימים ואיכותיים גם בלי שלמדו את המקצוע קודם לכן. כאשר אתם מכינים קליפ מתנה עבור החתן (קבלו כאן רעיונות לברכה לחתונה) ושולחים לו את זה בתזמון מושלם באמצע החגיגות הוא ייהנה מאוד וכנראה גם ישתף את החברים או את בני המשפחה בקליפ ששלחתם לו. אין ספק כי מדובר בברכה שתישאר ותישמר אצלו לאורך זמן והוא ייהנה לצפות בו שוב ושוב. תשומת הלב והיחס האישי שווים כל רגע של השקעה.
  2. אוספים ברכות מחברים – האמת היא שזה כבר ממש לא רעיון חדש והוא אולי כבר מעט נדוש. אך האמת היא שכולם מתרגשים לשמוע רצף של ברכות הנשפכות זה אחר זה כאשר אלו נאמרים על ידי מעגל החברים והמשפחה מהסביבה הקרובה ואף הרחוקה. אמנם מדובר במלאכה סיזיפית של איסוף הברכות לימי הולדת וחיבור שלהם אחד לשני. אך אין ספק כי התוצאות שוות בהחלט את המאמץ.
  3. ברכה מסורתית – אך למרות כל הרעיונות החדשניים, ישנה הברכה המסורתית אותה כותבים או מקלידים על דף נחמד ומקושט בבלונים. הברכה הנכתבת מכל הלב, היא הכי חזקה, הכי מרגשת ואין לה כל תחליף.

ישנם אנשי מקצוע אשר מציעים את העזרה בכתיבת הברכה בצורה אומנותית אך עם שמירה על הנימה האישית בין השיטין.

אם קניתם מתנה, אל תיתנו אותה בלי ברכה. אבל גם אם לא קניתם דבר, הברכה לכשעצמה היא גם כן בעלת משמעות והיא תשמח מאוד את חתן יום ההולדת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיולים בעקבות הגוף והנפש: אטרקציות בתחום הרפואה האלטרנטיבית בארץ
מחפשים את הפינוק המושלם? הרפואה האלטרנטיבית בארץ הפכה כבר מזמן לתחום מתפתח שמציע מגוון טיפולים...
קרא עוד »
אוג 23, 2020
טיולים בקפריסין – הדרך הנכונה לחוות את המדינה
אם אתם הולכים לטייל בקפריסין, יהיה כדאי לכם לכל הפחות לעשות את זה עם חברה שתוכל לתכנן עבורכם את הטיול....
קרא עוד »
פבר 06, 2022
הנוחות שבחופשה קצרה במרכז הארץ
חופשה קצרה במרכז הארץ יכולה להיות מצוינת למצב הנפשי שלכם, היות וכל אחד זקוק מידי פעם להפסקה יזומה...
קרא עוד »
דצמ 27, 2018