מי זכאי לקבל דרכון גרמני?

דרכון גרמני

דרכון גרמני נחשב לדרכון רצוי ובעל ערך רב. וזאת בגין העובדה שכל מי שיש בידיו דרכון גרמני נהנה כתוצאה מכך גם מזכויות בכל מדינות אירופה. כמו כן יש לציין כי גרמניה היא אחת המדינות הבכירות ביותר באיחוד האירופי ולכן האזרחות בה שווה בהחלט. היא מקנה רוגע, מאפשרת לכם לבצע פעולות נדל"ן ומסחר ועוד.

הזכאות לקבל דרכון

אם הנכם צאצאים להורים או סבים שהיו אזרחי גרמניה גם לכם תהיה זכאות לקבל דרכון. שימו לב שגם אם לסבים שלכם הייתה אזרחות ואילו ההורים שלכם כבר עזבו את גרמניה ואף ויתרו על האזרחות שלהם, יש לכם את הזכות להגיש בקשה ולקבל דרכון גרמני. העובדה שהנכם צאצאים לאזרחי גרמניה מקנה לכם את הזכות לקבל דרכון.

> קראו על עלות הדרכון האירופאי

דרך נוספת קיימת והיא באמצעות מגורים של תקופה של מספר שנים בגרמניה. על המבקשים להוכיח כי יש להם יכולת כלכלית וכן שליטה בשפה הגרמנית. במקרים שונים יוכלו אזרחים ישראלים לקבל אזרחות באופן זה. אם כי מדובר על תהליך מורכב יותר אשר לרוב אינו מעשי.

כיצד מגישים בקשה?

כדי לקבל את הדרכון חשוב להגיש בקשה מסודרת על פי דרישות החוק הגרמני. שימו לב כי מדובר על הגשה מורכבת למדי שלא כל אחד יוכל לבצע אותו בכוחות עצמו. ההמלצה היא לפנות אל עורך דין באתר https://getpassport.co.il כדי למלא את השאלון כנדרש ולהגיש את הבקשה לקבלת הדרכון. כמו כן יש חברות מתמחות בתחום הוצאות דרכונים אשר תוכלנה ללוות את מגיש הבקשה בתהליך, ולאפשר לו לנהל אותו בצורה הטובה ביותר ביעילות מקסימלית.

אל מי נכון לפנות?

כדי לקבל את הזכאות ביעילות מקסימלית חשוב לפנות אל גורם מקצועי ומנוסה בתחום זה. מדובר על חברה אשר מציעה שירות הוצאות דרכונים וייצוג המבקשים מול הממשלים במדינות הזרות. לרוב מכירים בחברות הללו היטב את החוקים הנהוגים במדינות. הם יודעים מה עליהם לעשות וכיצד יש לצבע את התהליך על הצד הטוב ביותר כדי לזרז את הטיפול בבקשה ולאפשר לכם לקבל את הדרכון הגרמני במהירות מקסימלית וללא טרחה יתרה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם

טיולים מאתגרים בקפריסין

טיולים מאתגרים בקפריסין

אתם חושבים על טיול בחו"ל אבל הייתם מעדיפים שזה יהיה משהו קרוב? לא רוצים לנסוע רחוק מידי ומעדיפים גם לא להוציא על הטיול יותר מידי

קרא עוד »
טיול קרוואנים

טיול קרוואנים – מאיפה מתחילים?

טיול קרוואנים נחשב לאחת האופציות המומלצות ביותר עבור כל מי שמעוניין לצאת לחופשה מעניינת ומיוחדת יותר בארץ. זוהי דרך נפלאה ליהנות מכל היתרונות של לינה

קרא עוד »