גולדקרפט – חברה שכדאי להכיר

גולדקרפט

כל מי שמכיר את שוק התיירות המקומי, יודע שבישראל פועלות שורה ארוכה של חברות אשר מארגנות שורה של טיולים במסלולים שונים בארץ, הן לקהל המקומי והן לתיירים שמגיעים לארץ ממקומות שונים בעולם. כל חברה מציעה מגוון של טיולים ומסלולים, בהתאם ליכולות שלה ובהתאם לאפיונים שהיא רוצה לייצר לעצמה.

אחת החברות המובילות בתחום היא חברת גולדקרפט Organized Trips in Israel, חברה אשר מפיקה טיולים רבים בישראל, בעיקר לקהל הבינלאומי. בין היתר, החברה מפיקה טיולים כלליים, ברחבי ישראל, וכן טיולים שקשורים למקומות הקדושים בישראל וכן היא מפיקה טיולים פרטיים מיוחדים לקבוצות קטנות ומשפחות. הטיולים כוללים הסעות, הדרכות, כניסה לאתרים, ועוד מגוון רחב של אטרקציות במחירים ובתנאים נוחים.

בין הטיולים שהחברה מארגנת, אפשר למצוא, מסלולים של יום אחד, מסלולים של ימים ספורים, שבוע וכן מעבר לכך במידה ונדרש. הטיולים נערכים באזורים שונים בישראל, על פי הדרישה, כאשר לחברה יש מסלולים מוכנים לטיולים ברמת הגולן, גליל, מרכז, תל אביב, ירושלים, ים המלח וכן אילת. החברה מעסיקה צוות מדריכים מקצועי ומנוסה, צוות נהגים עם צי רכבים מתאים וכן לכל טיול היא דואגת שיצאו מאבטחים שישמרו על המטיילים. אין צורך לציין שהטיולים מאושרים על ידי הרשויות והחברה פועלת ברישיון מלא.

הטיולים שהחברה מארגנת כוללים הרבה מאוד אתרים היסטוריים, אתרי ארכיאולוגיה, וכן מקומות קדושים לשלושת הדתות, זאת בנוסף לאתרי טבע משמעותיים וייחודים, וכן כמובן אתרי בילויים אשר אפשר למצוא רק בישראל, בין אם זה בתל אביב, יפו, ירושלים, חיפה, הרצליה, אילת וכן במקומות אחרים.

כל מי שרוצה לצאת לטיול ברחבי ישראל עם חברה מקצועית, מדריכים בעלי ניסיון וצוות שירות מהדרגה הראשונה, יכול למצוא בחברת גולדקארפט את השותפים הטבעיים שלו. חברות ומוסדות רבים בחו"ל ובארץ עובדים בשיתוף פעולה עם החברה ודואגים שאורחיהם וכן העובדים שלהם, ייהנו מטיולים ברחבי הארץ דרך השירות של חברה זו.

לפני סיום צריך לומר, כמו שציינו, ניתן ליצור קשר עם צוות החברה ולארגן בעזרתו גם טיול פרטי, בין אם זה טיול שורשים, טיול בר מצווה או כל טיול אחר לבני משפחה וחברים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תחבורה ציבורית בדובאי – מורה נבוכים
העיר דובאי באיחוד האמירויות, נחשבת לאחת הערים הכי מפותחות בעולם. מדי שנה היא זוכה לתארים שונים...
קרא עוד »
אוק 05, 2020
מי זכאי לקבל דרכון גרמני?
דרכון גרמני נחשב לדרכון רצוי ובעל ערך רב. וזאת בגין העובדה שכל מי שיש בידיו דרכון גרמני נהנה כתוצאה...
קרא עוד »
מאי 05, 2019
טיסה בשמיים באופן פרטי: מדריך מקיף
טיסה פרטית היא מותרות שאנשים רבים חולמים לחוות, קבלו מחיר טיסה פרטית. לעתים קרובות זה נתפס כפינוק...
קרא עוד »
יול 22, 2023