בר מצווה באולם? למה לבזבז כסף?!

בר מצווה באולם

הנער שלכם חוגג בר מצווה? אכן, בעידן שלנו אירועי בר מצווה הם אירועים גדולים ומכוננים בהם הילד שלכם נהנה ממלוא תשומת הלב שלכם ושל כל החברים והסובבים אותו. מרבית הנערים חוגגים את היום הזה באולם יוקרתי כמו nine9, מלווים במפעילים, נגנים או תקליטנים. במהלך האירוע מגישים כיבוד מכובד והאירוע בהחלט משמעותי ובעל חשיבות רבה. אבל אולי הגיע הזמן לעצור לרגע ולחשוב – האם מדובר באירוע חובה שמוכרחים לערוך אותו באולם? ואולי נכון יותר לבחור לערוך אותו בצורה צנועה יותר, בבית לדוגמה?

התחרות אליה נקלעה החברה שלנו

אפשר להגדיר בצורה ברורה ובטוחה כי החברה בישראל נקלעה לתחרות עזה בתחום עריכת אירועים. וזה קורה בין בני הנוער שלנו וגם אנחנו, ההורים מסתחררים יחד אתם בתחרות העזה הזו. אנחנו משתלבים באווירה, שומעים מהילד שלנו על הרצונות ועל המאוויים שלו. ומוצאים את עצמו מוציאים סכומים גדולים של כסף עבור עריכת אירוע יוקרתי ומיוחד שלא ממש חשבנו להפיק. כל אחד רוצה להרשים, כל אחד מחפש כיצד להפיק אירוע שלא יישכח ויהיה מיוחד. והמציאות הנוכחית מספרת לאן הרצונות הללו מובילים אותנו.

מהי האלטרנטיבה?

האלטרנטיבה הפשוטה והחסכונית יותר היא לערוך את האירוע במקום קטן יותר, אולי מועדון בר מצווה צנוע. אין צורך לעוף על אולם גדול ולשלם טבין ותקילין על מקום יוקרתי וגדול, ועל אירוח של מספר עצום של אורחים. האירוע עשוי להיות סולידי ונעים גם אם הוא ייערך בבית או באולם קטן ונחמד. הנער יכול לקבל גם במקום כזה את מלוא תשומת הלב ולהיות מרוצה. כמובן שרף התחרות יתחיל לרדת בהדרגה, ונערים רבים יוכלו לספר בגאווה על אירוע נעים ומוצלח שלא נועד לנקר עיניים ולרוקן את הכיס של ההורים.

אווירה חמימה ונעימה שמושגת באירועים כאלו

אמנם אירועים פשוטים יותר ערומים מכל מאפייני היוקרה. אבל אפשר לומר כי יש בהם ייחודיות ונופך מיוחד. האווירה החמימה, הנעימות והפרגון מכל הלב שניתן לחוש באירועים כאלו הם לא משהו שאפשר לרכוש אותם בכסף. אכן, יש לאירוע צנוע טעם מיוחד שעושה אותו למוצלח במיוחד.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם