נופש בקיבוץ – חוויה שאתם חייבים לעצמכם

נופש בקיבוץ

אין אדם שלא אוהב לצאת לחופשה, אך מסתבר שלא כולם הספיקו לגלות את האפשרות הייחודית של נופש בקיבוץ, ולכן במאמר זה נספר לכם למה כדאי לכם לצאת לנופש בקיבוץ.

חופשה בקיבוץ – מהם היתרונות של נופש בקיבוץ?

  • קרבה לטבע – כאשר אתם בוחרים באפשרות של נופש בקיבוץ (בדקו מבצעי נופש של המסלול הירוק), אחד מן היתרונות שאתם אוטומטית מרוויחים בזכות הבחירה שלכם היא קרבה לטבע. הרוב המוחלט של הקיבוצים בארץ נמצאים הרחק ממרכזי העיר, בין אם בצפון הארץ ובין אם בדרום הארץ, מה שאומר שאם אתם נופשים בקיבוץ, לא תצטרכו להרחיק עם הרכב יותר מדי על מנת להגיע למסלול הליכה מעניין או לאיזה נחל צונן שבו תוכלו לטבול בימי השרב. יש אפילו קיבוצים שהם כל כך קרובים לטבע, שכל מה שתצטרכו לעשות זה לצאת משער הקיבוץ וליהנות מהחיבור המהנה והמרגיע לטבע.
  • אווירה רגועה יותר – קרוב לוודאי שכבר יצא לכם לנפוש באחד מבתי המלון הרגילים אשר קיימים ברחבי מדינת ישראל. רוב בתי המלון, גם היוקרתיים יותר מביניהם, מנוהלים בסגנון של פס ייצור תעשייתי, מה שאומר שהכול עובד שם בקצב קדחתני. ואם נהיה כנים, מי בכלל רוצה לנפוש באווירה כזאת? כאשר אתם בוחרים באפשרות של נופש בקיבוץ, לעומת זאת, יש לכם הזדמנות פז ליהנות מהאווירה הרגועה והשקטה אשר קיימת בקיבוץ, הן בגלל המרחק הרב ממרכזי הערים הסואנים והן פשוט מפני שמדובר על חיים בקצב אחר לגמרי.
  • קרבה לאטרקציות ייחודיות – יתרון מובהק נוסף אשר נלווה לאפשרות של נופש בקיבוץ הוא הקרבה הממשית לקשת רחבה ומגוונת של אטרקציות מעניינות. כי בעוד שזה נחמד לנפוש באווירה הרגועה של הקיבוץ, לפעמים אנחנו רוצים גם קצת ליהנות מאטרקציות ייחודיות.

> למדו על יזמות בקיבוצים

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם

סיור ביפו

אתם רוצים לצאת מהשגרה? לעשות משהו נחמד שאתם לא עושים כל יום ושלא ידרוש מכם לקחת מטוס ולטוס שעות ארוכות? סיור ביפו זה הפתרון הנכון. 

קרא עוד »