ציוד טיולים – ככה תארגנו אותו נכון

ציוד טיולים

אפילו מטיילים וותיקים לא תמיד יודעים איך להיערך נכון לטיול. כמעט כל מטייל שיצא אי פעם, חווה לפחות פעם אחת תקרית לא נעימה של פציעות שנות כמו יבלות, זיהומים וכדומה. גם עניין השינה הוא דבר שצריך לשים לב אליו לפני הטיול ועוד. בשביל לעזור לכם להתכונן בצורה נכונה וחכמה לטיול שלכם, הנה מספר טיפים לציוד טיולים – ככה תארגנו אותו נכון.

> קראו על כוס רב פעמית אקולוגית

ביגוד

אם אנחנו לא רוצים לסבול במהלך הטיול משפשפת, זיהומים, יבלות או כל דבר אחר, חשוב מאוד להיערך בהתאם עם הלבוש הנכון. מכיוון שמה שנוגע בעור שלנו, הרגיש לטבע הם הבגדים שלנו, יש לבחור אותם על פי תנאי השטח בו אנו מתעתדים לטייל. כמו כן, ככל שהביגוד שלנו מקצועי יותר, לא נצטרך להחליף אותו בתדירות גבוהה בכל יום.

תנאי שינה

כשאנו יוצאים לטיול ארוך, יש להיערך גם בהתאם עם שעות השינה והמיקום. בכדי שלא נרגיש בבוקר שאנחנו עדיין עייפים וחסרי אנרגיה, יש לתכנן מיקום נוח לישון בו. זה כולל: חשכה, שקט, רציפות, טמפרטורה ונוחות המיקום. כמו כן לא כדאי להתקמצן על שעות השינה. שינה בריאה ומועילה היא שינה של 7 שעות לפחות.

תזונה נכונה

בכדי שלא נאבד נוזלים – מה שעשוי להזיק לנו בריאותית, ולא רק אלא גם בכדי שתהיה לנו אנרגיה טובה, חשוב לאכול אוכל בריא ומזין. אני הייתי ממליץ לכם להצטייד בחטיפי אנרגיה בריאים בנוסף כמובן לארוחות מסודרות ובריאות. לא לשכוח כוס מתקפלת אקולוגית לשתיה.

ארגון וסדר

מכירים את אלה שבשביל חטיף אחד, צריכים להפוך את כל התיק? אז לא כדאי להיות כזה. מומלץ לארגן ולסדר את התיק באופן שקול ונכון, בכדי למנוע עצבים וכעסים מיותרים בעת חיפוש אחר חפצים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם

סיור ביפו

אתם רוצים לצאת מהשגרה? לעשות משהו נחמד שאתם לא עושים כל יום ושלא ידרוש מכם לקחת מטוס ולטוס שעות ארוכות? סיור ביפו זה הפתרון הנכון. 

קרא עוד »