מסתמן: הטיסות יחזרו בקרוב ליעדים מוגדרים

הטיסות יחזרו בקרוב

מאז מלחמת העולם השנייה, העולם לא זוכר תקופה שכזו, תקופה בה התיירות והמסחר הבינלאומי היו משותקים לתקופה כל כך ארוכה. אך מגיפת הקורונה שיתקה את העולם, גרמה לסגירת גבולות והשביתה טיסות בין יעדים שונים. רק במקרים נקודתיים, ספציפיים, עדיין נערכו טיסות בין יעדים שונים וברוב המקרים, הן היו ריקות כמעט לחלוטין. 

כעת, אחרי תקופת התמודדות שנמשכה מספר חודשים, אנחנו יכולים לראות חזרה איטית של טיסות, ויתרה מזו, אנחנו יכולים כבר לשמוע יותר ויותר דיווחים והערכות שהטיסות יחזרו בקרוב מאוד ליעדים מוגדרים. זה נכון גם לגבי ישראל. 

סביר להניח שייקח זמן עד שהטיסות יחזרו במלואן לכל היעדים, גם אז כנראה שזה לא יתבצע כפי שהיה נהוג עד כה, אלא בשינויים מותאמים, בשביל לשמור על בריאות הנוסעים ולייצר תהליך חכם של פיקוח ובקרה, אך כן יש הערכה שבמהלך הקיץ אנחנו כבר נוכל לראות יותר ויותר טיסות אל יעדים שונים, וסביר להניח שלקראת חגי תשרי, נוכל כבר לטוס לרוב היעדים בעולם, כפי שהיה לפני התפרצות המגיפה. 

איך אנחנו אמורים להיערך לקראת המצב החדש

מן הסתם, עלינו להיות מודעים שבכל עת, בכל זמן, ייתכן והמגיפה תחזור ואנחנו עלולים למצוא את עצמו בסיכון, ויתרה מזו אנחנו עלולים למצוא את עצמנו נדבקים במגיפה. 

על מנת להגן על עצמנו, בוודאי כשאנחנו בחו"ל, רחוקים מהבית, הרי שעלינו לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי הקורונה אשר כוללת סעיפים שמתייחסים למצב החדש. חשוב להקפיד על כך שהפוליסה כוללת סעיפים של בדיקות, אשפוזים וכן הטסה לארץ, עם גילוי המחלה. 

חשוב מאוד, לוודא תוך כמה זמן אנחנו יכולים להיות מועברים ארצה, על מנת שלא נמצא תקועים במדינה כזו או אחרת. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להשיג טיסות לדובאי בזול
דובאי מציעה שילוב ייחודי של אווירת המדבר עם עיר מודרנית, ובה גורדי שחקים נוצצים, מגדלים מפוארים,...
קרא עוד »
מאי 04, 2021
פסח בבאטומי
חג הפסח נחשב לאחד החגים החשובים ביותר במסורת היהודית. זהו החג שבו רוב הישראלים נוהגים לטוס לחו"ל, על...
קרא עוד »
פבר 24, 2020
עידו פישמן
עידו פישמן טורס נחשב לכתובת המושלמת, עבור כל אדם שמעוניין לצאת לטיול ברחבי אסיה. מדובר על הטיול...
קרא עוד »
נוב 30, 2020