מסתמן: הטיסות יחזרו בקרוב ליעדים מוגדרים

הטיסות יחזרו בקרוב

מאז מלחמת העולם השנייה, העולם לא זוכר תקופה שכזו, תקופה בה התיירות והמסחר הבינלאומי היו משותקים לתקופה כל כך ארוכה. אך מגיפת הקורונה שיתקה את העולם, גרמה לסגירת גבולות והשביתה טיסות בין יעדים שונים. רק במקרים נקודתיים, ספציפיים, עדיין נערכו טיסות בין יעדים שונים וברוב המקרים, הן היו ריקות כמעט לחלוטין. 

כעת, אחרי תקופת התמודדות שנמשכה מספר חודשים, אנחנו יכולים לראות חזרה איטית של טיסות, ויתרה מזו, אנחנו יכולים כבר לשמוע יותר ויותר דיווחים והערכות שהטיסות יחזרו בקרוב מאוד ליעדים מוגדרים. זה נכון גם לגבי ישראל. 

סביר להניח שייקח זמן עד שהטיסות יחזרו במלואן לכל היעדים, גם אז כנראה שזה לא יתבצע כפי שהיה נהוג עד כה, אלא בשינויים מותאמים, בשביל לשמור על בריאות הנוסעים ולייצר תהליך חכם של פיקוח ובקרה, אך כן יש הערכה שבמהלך הקיץ אנחנו כבר נוכל לראות יותר ויותר טיסות אל יעדים שונים, וסביר להניח שלקראת חגי תשרי, נוכל כבר לטוס לרוב היעדים בעולם, כפי שהיה לפני התפרצות המגיפה. 

איך אנחנו אמורים להיערך לקראת המצב החדש

מן הסתם, עלינו להיות מודעים שבכל עת, בכל זמן, ייתכן והמגיפה תחזור ואנחנו עלולים למצוא את עצמו בסיכון, ויתרה מזו אנחנו עלולים למצוא את עצמנו נדבקים במגיפה. 

על מנת להגן על עצמנו, בוודאי כשאנחנו בחו"ל, רחוקים מהבית, הרי שעלינו לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי הקורונה אשר כוללת סעיפים שמתייחסים למצב החדש. חשוב להקפיד על כך שהפוליסה כוללת סעיפים של בדיקות, אשפוזים וכן הטסה לארץ, עם גילוי המחלה. 

חשוב מאוד, לוודא תוך כמה זמן אנחנו יכולים להיות מועברים ארצה, על מנת שלא נמצא תקועים במדינה כזו או אחרת. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

מאמרים נוספים שעשויים לענייין אתכם

מה המסורת של שבת חתן

אחת המסורות הידועות והנפוצות ביותר בקרב זוגות אשר עומדים להתחתן, הוא אירוע שבת חתן. לא כל הזוגות בוחרים לעשות זאת, ולא כל הזוגות עושים זאת

קרא עוד »

טיפים לטייוואן

טייוואן היא המקום הטוב ביותר לחקור ולטייל בו. יש בה כמה מהמקומות היפים בעולם. טייוואן היא מדינה נהדרת עם הרבה תרבות והיסטוריה, הכירו אותה לעומק

קרא עוד »

צימרים יוקרתיים לזוגות

צימרים יוקרתיים הם דרך מצוינת לברוח מהמולת היום יום. הם מציעים שלווה ושלווה, חדרים פרטיים עם חדרי רחצה צמודים, בדרך כלל עם גינה או טרסה

קרא עוד »